Park Hutniczy 10, 41-800 Zabrze
32 271 78 12
kontakt@impresja-zabrze.pl

O nas

Historia obiektu

Restauracja Impresja w Zabrzu

Budynek został oddany do użytku w lutym 1904 roku. W jego miejscu funkcjonowała kryta pływalnia dla pracowników Huty Donnersmarcków. Po ponad 100 latach od powstania obiektu, w 2008 roku, został rozpoczęty gruntowny remont zaniedbanej pływalni. Po odrestaurowaniu budynku w wyjątkowej architekturze powstała Restauracja Impresja.

Restauracja

Jedyna taka restauracja w Zabrzu

Restauracja Impresja to jeden z najciekawszych lokali funkcjonujących w mieście. Jest to zasługa nie tylko wyjątkowej architektury, ale również wyjątkowej kuchni.

Restauracja w Zabrzu od zawsze oferowała połączenie kuchni tradycyjnej z najnowszymi trendami w sztuce kulinarnej.  W menu restauracji Impresja znajdują się sprawdzone pozycje, jak i oferta sezonowa.

Zobacz menu

Zarezerwuj stolik w Impresji!

Rezerwacja

Wesele w Zabrzu

Śląsk – sala na wesele

Restauracja Impresja w Zabrzu usytuowana w Parku Hutniczym to wyjątkowe miejsce do organizacji wesela.

Wyjątkowa architektura pozwala na organizacje oryginalnego przyjęcia weselnego, która na długo zapadnie w pamięci gości. 

Obiekt jest gotowy do organizacji wesel do 130 osób.

Organizacja wesela w Impresji
Trendsetters 2015

Zabrzańska Restauracja Impresja obiektem weselnym roku

W 2015 roku Restauracja Impresja została nominowana przez magazyn Bridelle w prestiżowym plebiscycie Trendsetters do tytułu „Obiektu weselnego roku”. 

Dzięki licznym głosom czytelnikom obiekt wygrał konkurs i jego popularność znacząco wzrosła. Dobra sala na wesele na Śląsku dla wielu par jest sporym problemem, dlatego też zapraszamy wszystkich przyszłych nowożeńców do zapoznania się z naszą ofertą weselną.

Wesele w Impresji